סיפורי הצלחה – טיפול טבעי בבעיות מערכת העיכול

גדי, בן 55, מספר:
"במשך יותר מ-15 שנים סבלתי מעצירות שהייתה מלווה בנפיחות והרבה גזים. השתמשתי בתרופות משלשלות וזה רק החמיר את הבעיה, עד שלא היו לי יציאות ללא תרופות. לאחר מספר קטן של טיפולים ושינוי תזונתי שהומלץ לי חזרו היציאות – ללא התרופות"

  אורנה, בת 40, מספרת:
"במשך יותר מ-10 שנים סבלתי מנפיחות וכאבים בבטן שפשוט מררו לי את החיים. בכל הבדיקות הרפואיות שעשיתי לא נמצא שום דבר וגם התרופות שקיבלתי לא הקלו על הסימפטומים. כשהגעתי לטיפול הרגשתי שאין לי מה להפסיד. לאחר זמן קצר יחסית הכאבים והנפיחות נעלמו. אני פשוט מרגישה שקיבלתי את חיי בחזרה"

 גיל, בן 40, הגיע לקליניקה כשהתלונה העיקרית שלו היא צרבות חוזרות ונשנות, מהן הוא סובל כבר חמש שנים. בדיקות מצאו שיש לו חיידק הליקובקטור פילורי. הוא קיבל טיפול אנטיביוטי ותרופה להורדת חומציות הקיבה. החיידק נעלם אבל הצרבות חזרו ונשנו. כשגיל הגיע לטיפול הוא כבר סבל מצרבות בתדירות גבוהה. הטיפול כלל דיקור, המלצות תזונה, אכילה נכונה וצמחי מרפא. כבר לאחר מספר טיפולים מצבו הוטב משמעותית, תדירות ההתקפים פחתה, וגם חומרתם. ולאחר תקופה של כשלושה חודשים הצרבות נעלמו כליל.

דפנה, בת 45, הגיעה לטיפול כשהתלונה העיקרית שלה: נפיחות וכאבים בבטן שנמשכים כבר שנתיים. הבעיה התחילה לאחר תקופה מרובה בלחצים רגשיים והיא באה לידי ביטוי בכאב ותחושת מלאות מתחת לצלעות. בבדיקות הרפואיות (המערביות) לא מצאו שום דבר יוצא דופן, גם לא בבדיקות רגישות לסוגי מזון. בנוסף דפנה התלוננה על עייפות והרגשת דיכאון קלה ונראתה חיוורת. כבר אחרי הטיפול הראשון הייתה לדפנה הטבה קלה. השיפור נמשך לאורך כל עשרת הטיפולים, היקף הבטן ירד משמעותית, והיה שיפור בהרגשה הכללית.

  סימה, בת 49, הגיעה לטיפול לאחר שבמשך 5 שנים הרגישה עייפות וחולשה, סבלה מנפיחות וכאבים קלים בבטן ויובש בעיניים. היא לא התייחסה לסימפטומים עד שכחצי שנה לפני שהגיעה לטיפול הבטן שלה התנפחה וכאבי הבטן התגברו מאד. בנוסף היא סבלה מבצקת, בעיקר ברגלים, מתן שתן מועט, צמא וסחרחורות. בדיקות הדם היו תקינות, באולטר-סאונד נמצא שהכבד שלה מוגדל. בתוך שבוע אחד, לאחר שני טיפולים, היה שיפור במתן השתן והבצקת והנפיחות הבטנית מעט ירדה. הטיפול נמשך כארבעה חודשים כשבמהלכו מצבה של סימה הלך והשתפר, האנרגיה חזרה וכל הסימפטומים נעלמו.