שמי דניאל לפן ואני מתמחה בטיפול בבעיות במערכת העיכול באמצעות מגוון שיטות טיפול מתחום הרפואה הטבעית הסינית כגון:דיקור;צמחי מרפא;תזונה;שיאצ'ו;
צ'י-קונג.

אם הגעת לכאן, לאתר שלי, אני מניח שגם לך יש בעיה במערכת העיכול המציקה לך או יש מישהו בקרבתך המחפש פתרון לבעיה כזו.

במהלך עבודתי כמטפל טיפלתי באנשים שסובלים מבעיות במערכת העיכול וראיתי כמה הבעיה או המחלה פוגעת באיכות החיים שלהם. מצאתי שהטיפול המשולב בכלים של הרפואה הסינית מאפשר לאתר את מקור הבעיה ממנה סובל המטופל, להבין את הבעיה בכללותה, להקל על התסמינים ולרפא אותה כך שהיא לא תחזור.

טיפול באנשים הסובלים מבעיות של מערכת העיכול – זו ההתמחות שלי. למדתי רפואה סינית במכללת "ברושים" באוניברסיטת תל אביב, אני חבר באגודה הישראלית לרפואה סינית מסורתית ומדריך מוסמך לטי צי' וצ'י קונג מטעם בית הספר "יצירה" ומכללת "גבעת וושינגטון".

הקריירה הראשונה שלי הייתה בתחום המחשבים. אני בעל תואר דוקטור במדעי המחשב ושנים רבות מילאתי תפקידים בכירים בתעשיית ההייטק. אני מביא אל הטיפול את ניסיון החיים שלי, את הערכים המקצועיים הקפדניים שלי, את יכולת ההקשבה והנתינה שלי ובעיקר את האהבה שלי לאנשים.

אני שמח שיש ביכולתי לעזור ולשפר את איכות החיים של מי שבוחר לבוא אלי לטיפול. המטופלים שאני עובד איתם השיגו תוצאות טובות ושיפרו את איכות חייהם. הישגים אלו מחזקים את ידיעתי ואת אמונתי שניתן לעזור לכל מי שסובל מבעיה במערכת העיכול, לאו דווקא באמצעות תרופות וניתוחים.

הרפואה המערבית היא טובה וחשובה אולם ישנם מחלות ותסמינים שאין ביכולתה לפתור או שהפתרון הוא חלקי בלבד. הרפואה הסינית סוקרת באופן שונה את הבעיה ויכולה במקרים רבים לא רק לעזור להקל על התסמינים מהם סובל המטופל אלא גם לתת מענה לטווח הרחוק ולטפל בכל ההיבטים של המחלה עד לפתרונה המלא.

מגיע לך לחיות חיים טובים וליהנות מבריאות טובה.

אני מזמין אותך לסייר באתר שלי, להירשם לרשימת הדיוור ולקבל ממני עדכונים ומידע בתחום.