רפואה טבעית

רפואה טבעית 2017-07-09T15:19:02+03:00

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/danie084/public_html/gastro-clinic.co.il/wp-content/plugins/q-and-a/inc/functions.php on line 252

רפואה טבעית או רפואה אלטרנטיבית הוא שם נרדף לאוסף שיטות טיפול שאינן מבוססות על איסוף אינפורמציה מדעי כמקובל ברפואה המערבית הקונבנציונלית ולכן אינם מוכרים על ידי הממסד הרפואי המערבי. בתוך מטריית רפואה טבעית נכללות שיטות טיפול כגון הומאופטיה, כירופרקטיקה, נטורופתיה, רפואה אנרגטית ורפואה סינית. טיפולים טבעיים אינם כוללים שימוש בתרופות אבל כן כוללים שימוש בצמחי מרפא.

הרפואה הסינית היא אחת משיטות רפואה טבעית והיא מבוססת על תורה וניסיון מצטבר של יותר מ 2000 שנה. בתוך הרפואה הסינית נכללות מספר שיטות טיפול ובהם דיקור (אקופונקטורה), צמחי מרפא סיניים וטיפולי מגע (טוינה ושיאצו). בבתי חולים בסין של היום משתמשים ברפואה הסינית לצד הרפואה הקונבנציונלית כדי להשיג אפקט טיפולי מוגבר. בשנים האחרונות מתחילים להתפרסם מחקרים מדעיים המוכיחים את האפקטיביות של הרפואה הסינית בטיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות ובניהם טיפול בבעיות מערכת העיכול.

סובלים מבעיות במערכת העיכול? לרפואה טבעית פתרונות, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא כיצד ניתן לטפל באמצעות רפואה טבעית במגוון סימפטומים ומחלות:

טיפול טבעי בעצירות, טיפול טבעי בתסמונת המעי הרגיז, טיפול טבעי בצרבת (ריפלוקס) , טיפול טבעי בכאבי בטן, טיפול טבעי בקרוהן, טיפול טבעי בקוליטיס

מרכז רפואה טבעית בראש העין מעניק פתרונות למגוון בעיות במערכת העיכול.

   
Call Now Button